Blogacze


Blogacze (czasami pisane Blog@cze) to grupka biegających ludzi którzy swoje zmagania z samym sobą opisują na blogach. Powstała w 2010 roku z inicjatywy Bartka ma na koncie dwa starty w Accreo Ekiden. Za pierwszym razem (2011) zabrało się blogaczy na jedną drużynę, w kolejnym roku (2012) były już dwie drużyny w tym moja skromna osoba.
Nie jesteśmy żadną sformalizowaną grupą ale dzięki portalom społecznościowym nie trzeba wiele aby być ciągle w kontakcie. Naszą skrzynką kontaktową jest grupa na portalu facebook. Grupa nie jest zamknięta - jeżeli biegasz i blogujesz i chcesz się dołączyć - zgłoś się, po krótkiej ceremonii inicjacyjnej i wpłaceniu składki na pewno zostaniesz Blogaczem! (dobra, z tą ceremonią i składką to żart był :) )
Blogacze mają swoją stronę gdzie możecie znaleźć wszystkie nasze wpisy w jednym miejscu: http://blogacze.blogspot.com/ Polecam tą stronę, sam często używam żeby nie szukać po wszystkich blogach osobno!

Ekiden 2012 - prawie pełny skład obu drużyn

 Rewers Blogacze - aby pokazać nasze firmowe koszulki z adresami blogów

 Sklep hrmax.pl zafundował nam te piękne koszulki

Medale z ekidenu z roku 2011

3 komentarze:

 1. Fajna inicjatywa - gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaaa, to w końcu załapałam :) ciągle widzę na blogach "Ania biega", "Leszek biega", "Paweł biega", myślę sobie - no bylibyście bardziej kreatywni w tych nazwach ;) a teraz już wiem skąd to się wzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa - gratuluje pomysłu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

ADs