poniedziałek, 2 kwietnia 2012

7 Półmaraton Warszawski - zdjęcia

Długo szukałem moich zdjęć z Półmaratonu Warszawskiego, niestety przy tak ogromnej liczbie uczestników (ukończyło bieg prawie 7200 osób) nie było to łatwe. W końcu złamałem się po przejrzeniu tysięcy zdjęć i znalezieniu tylko ośmiu zdjęć gdzie zwykle było widoczne pół mojej głowy. Moje złamanie się polegało na tym że kupiłem te zdjęcia na serwisie fotomaraton. Nie podoba mi się ta decyzja bo nie lubię gdy ktoś bardzo zawyża ceny z poziomu de facto monopolisty. Zawsze staram się nie kupować tam zdjęć i chyba pierwszy raz byłem zmuszony. Sama realizacja, portal - są w porządku chociaż można by skrócić czas oczekiwania na udostępnienie zdjęć i całkowicie go zautomatyzować. Tylko ta cena.... 39 złotych za same zdjęcia w formie cyfrowej a 55 złotych za zdjęcia, krótkie filmiki i dodatki typu certyfikat (w formie pdf'a). Moim zdaniem przesadzają z tymi cenami.

Wracając do samych zdjęć - napstrykali mi trochę ponad 20, wybrałem kilka i wrzucam "dla potomności":

Zaraz po starcie - w tle widać Most Poniatowskiego - samopoczucie jeszcze całkiem całkiem (i tempo za szybkie no bo doping):


Przy kościele św. Anny - czyli Stare Miasto. Tutaj na zakręcie (ale po zewnętrznej) stał Paweł:


W grupie biegaczy w okolicach Starówki:


Piąty kilometr:


Na Wisłostradzie - biegniemy na południe, jest fajnie i nic nie zapowiada kryzysu po Agrykoli :)To chyba jest powrót Wisłostradą na most gdy było ciężko, nie dajcie się zwieść niby-uśmiechowi:


Ale na finiszu co nieco udało się jeszcze z siebie wykrzesać


Linia mety przy pełnej prędkości, czas na liczniku to brutto, netto było 1:38:18

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ADs