niedziela, 27 września 2015

Run Blog Fest


W ramach Maratonu Warszawskiego zorganizowane zostało spotkanie biegaczy-blogerów. Siłą rzeczy reprezentacja Blogaczy musiała być mocna no i była :) Mam tylko jedno zdjęcie z chociaż częścią Blogaczy którzy tam byli (dzięki dla Krasusa za zrobienie i udostępnienie zdjęcia) - dla ułatwienia rozpoznania lista ze zdjęcia:
Górny rząd od lewej:
Paweł Matysiak - pawelbiega.pl
Leszek Deska - leszekbiega.pl
Paweł Lipiec - wybiegane.pl
Arvind Juneja - fitback.pl
Grzegorz Zwierzchoń - blog.rightway.pl
Łukasz Remisiewicz - runeat.pl
Dolny rząd od lewej:
Ewa Siwoń - doprzodu-i-wgore.blogspot.com
Bożena Jaskowska - run-bo.pl
Marcin Krasoń - biecdalej.pl
Bartek Monczyński - przebiecmaraton.pl
i jeszcze parę osób z Blogaczy nie weszło w kadr a było (jak lista nie jest kompletna to przepraszam i dajcie znać, dopiszę):
Przemysław Rosa - przemekimaraton.pl
Anna Pawłowska-Pojawa - aniabiega.blox.pl
Katarzyna Gorlo - runtheworld.pl
Bartosz Olszewski - warszawskibiegacz.pl
Mateusz Krogulec - runblog.pl

Dużo tego trochę, wiem - na sali było kilkadziesiąt osób a samo spotkanie składało się z trzech niespełna godzinnych wykładów. Coś o relacji bloger - marka, coś o zarabianiu na blogu i coś o fotografowaniu, filmowaniu i dzieleniu się tym z innymi. W sumie nie można powiedzieć żeby wiedza przekazana była przełomowa, ale doceniam jednak to że ktoś robi coś dla polskiej grupki blogerów biegowych. Uwagi oczywiście po spotkaniu są, jednak ziarenko zostało już zasiane i bardzo miło patrzeć jak ten nasz warszawski maraton rośnie - że są coraz nowe inicjatywy wokół niego i mam nadzieję że za jakiś czas Berlinowi wyrośnie pod bokiem całkiem spory konkurent!


2 komentarze:

  1. Widząc was wszystkich na jednym zdjęciu nie pozostaje nic innego jak tylko się uśmiechnąć! :P Macie coś takiego, co motywuje mnie (i pewnie nie tylko mnie) do tego żeby po prostu biec dalej :D Biorę więc swój sprzęt sportowy w postaci butów i stroju i... biegnę :P

    OdpowiedzUsuń

ADs