piątek, 5 lipca 2013

Wyzwanie Bartka


Zachęcony wpisem Bartka postanowiłem że się włączę do tego wyzwania. Kto lubi wersję długą - niech poczyta u źródła, a tutaj będzie tylko samo mięsko - czyli co, gdzie i kiedy. A więc wyzwanie polega na tym żeby tak się wyćwiczyć siłowo, żeby dać radę wykonać tzw. "300 workout" czyli:

- Podciąganie x 25
- Martwy ciąg (60 kg) x 50
- Pompki x 50
- Skoki na podest (50 cm) x 50
- Podrzut Kettlebell’a (16 kg) x 50
- Scyzoryki do sztangi x 50
- Podciąganie x 25

Uff wygląda imponująco, w dodatku jest to robione na czas czyli najlepiej bez odpoczynków. No i musi się udać do marca 2014, bo wtedy na ekrany wchodzi druga część filmu "300" która ma być nagrodą za wykonanie tego wyzwania (nagrodę też ustalił Bartek).
Podoba mi się ten pomysł bo ja... też lubię wyzwania, a w dodatku widzę po sobie że tylko biegam i potrzebuję dodatkowych ćwiczeń.
No więc cóż, słowo się rzekło, kobyłka u płota - zaczynamy ćwiczyć! Postaram się informować raz na jakiś czas jak postępy. Na razie startuję od zera - nie mam sztangi, tego obciążnika do podrzucania ani podestu. Na szczęście mam karnet z pracy na baseny i siłownie więc mam zamiar się tam niedługo wybrać i ocenić poziom z którego startuję. Tak na oko wydaje mi się że pompek zrobię kilkanaście, podciągnięć tylko trzy chyba czyli jest co poprawiać :)
No to powodzenia sobie życzę i oby się udało!

4 komentarze:

  1. Wczoraj wieczorem "Beginners 300 Workout" w 5:49. Po 18 km rozgrzewki ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam wolę skalpel ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=PF8qtgOFeFg

    OdpowiedzUsuń

ADs